onas 01Jesteśmy zakładem stolarskim, który zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar. Tworzymy aranżację wnętrz od wielu lat, początkowo w Anglii a teraz w Polsce. Filozofią firmy od zawsze było kreowanie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni z zastosowaniem wysokiej jakości wyposażenia oraz materiałów, wyselekcjonowanych z rynku polskiego oraz zagranicy. Oferta Eline obejmuje produkcję, pojedynczych elementów tj. meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, wolnostojące, szafy wnękowe , garderoby jak również realizację kompleksowych projektów wnętrz. Doświadczenie, precyzja wykonania, otwartość na propozycje klientów w połączeniu z szeroką wiedzą jest tym co nas wyróżnia, gwarantując wieloletnią i niezmienną satysfakcję z dokonanego wyboru.

Naszym głównym celem jest tworzenie inspirujących i funkcjonalnych mebli, które będą służyć swoim użytkownikom na lata. Wszystkie projekty są głęboko przemyślane, a ich realizacja dopracowana w każdym calu.

W wykonaniu pełnej aranżacji wnętrza zapewniamy kompleksową obsługę podczas realizacji projektu. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od wymiany pomysłów, a kończymy na odbiorze wykończonego wnętrza.